“Peşəkar Mühasib” layihəsinin Gəncə və Xaçmazdan olan iştirakçıları ilə ilk təlimi baş tutub
“Gənc Mühasiblər” İctimai Birliyinin Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondunun maliyyə dəstəyi ilə həyata keçirdiyi “Peşəkar Mühasib” layihəsinin Gəncə və Xaçmazdan olan iştirakçıları ilə ilk təlimi baş tutmuşdur.
Mövzusu “Mühasibat uçotunda ilkin anlayışlar” olan təlimə Gəncədən 20, Xaçmazdan 10 nəfər iştirakçı qatılmışdır.
“Gənc Mühasiblər” İctimai Birliyinin sədri Solmaz Əliyeva layihənin açılışın edərək layihə haqqında geniş məlumat vermis və maliyyə dəstəyi üçün Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fonduna öz dərin təşəkkürünü bildirmişdir.

The first training of the "Professional Accountant" project was conducted with participants from Ganja and Khachmaz
2020-12-23 20:41:43
The first training of participants from Ganja and Khachmaz of the “Professional Accountant” project implemented by the “Young Accountants” Public Union with the financial support of the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan took place.
20 participants from Ganja and 10 participants from Khachmaz participated in the training on “Basic concepts in accounting”.
Opening the project, Solmaz Aliyeva, Chairwoman of the Young Accountants Public Union, gave detailed information about the project and thanked the Youth Foundation of the Republic of Azerbaijan for its financial support.